Bezpieczny transport mebli – Szubin i cały kraj

Jesteśmy doświadczoną firmą transportową, nasza domena to transport mebli – Szubin, Żnin i okolica, ale również organizujemy przeprowadzki na terenie całego kraju jak i państw Unii Europejskiej.
Jesteśmy w stanie przewieść duże ilości mebli, np z biur, ponieważ dysponujemy większą ilością samochodów ciężarowych, zarówno do jak i powyżej 3,5 tony. Flota składa się z pojazdów w bardzo dobrym stanie, doskonale wyposażonych (kasety, pasy, folia bąbelkowa, koce, skrzynki). Organizujemy dla naszych Klientów nie tylko w transport, ale również świadczymy usługi demontażu wyposażenia lokali, noszenia i załadunku, także wnoszenia i ustawiania sprzętów w pomieszczeniach docelowych. 

Transport mebli Szubin to nasza podstawowa usługa, jednak jesteśmy w stanie zrealizować każdą przeprowadzkę na terenie województwa kujawsko pomorskiego jak i całego kraju. Przy większych przeprowadzkach pomagamy też wszystko zaplanować. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zorganizować samochody ciężarowe do transportu ponadnormatywnego.

Reklamy